Капуста є однією з найпопулярніших культур серед українських городників, але вона вимагає особливої уваги під час дощів. Надмірна волога може призвести до гниття рослин і втрати врожаю. Тому важливо застосовувати заходи для захисту капусти в цей період.

Один із хороших способів захисту капусти - мульчування. Це коли ви покриваєте землю під капустою шаром матеріалу, щоб тримати вологу і запобігти її занадто багатому проникненню до коріння рослин.

поле, капуста

Найкраще використовувати тирсу для мульчування, бо вона добре вбирає воду і захищає капусту від гнилі. Якщо тирса стає мокрою, її потрібно замінити на суху, щоб ефективно захищати рослини.

Розпудріть ґрунт попелом, щоб уникнути гниття і зменшити кількість слимаків та равликів, які можуть пошкодити культуру. Мульчування допоможе утримати вологу та запобігти її надмірному проникненню до коренів рослин, що запобігає гниттю капусти.

капуста, фото Getty Images

Популярні новини зараз

Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках

Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться

Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги

Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів

Показати ще

Мульчування допомагає тримати ґрунт у прохолоді та вологому стані, захищаючи його від перегрівання та пересихання. Воно також покращує структуру ґрунту, зберігає його родючість та захищає корені капусти від ушкоджень.

Найкраще використовувати для мульчування органічні матеріали, наприклад, тирсу чи солому, які добре утримують вологу та захищають рослини. Після дощу варто перевіряти мульчу – якщо вона мокра, її слід замінити на суху, щоб уникнути гниття.

Капуста, скріншот відео

Треба розпудрити ґрунт попелом, щоб уберегти культуру від слимаків та равликів. Попіл можна використовувати замість хімічних засобів, і він безпечний для навколишнього середовища.

Для успішного вирощування капусти в дощі важливо вживати заходи захисту, такі як мульчування та розпудрування ґрунту, щоб зберегти врожай і уникнути його пошкодження.

Нагадаємо, урожаю вистачить на всю зиму, якщо встигнете це зробити: які овочі треба посадити в червні

Раніше ми писали про те, що грядки зростатимуть як на дріжджах: що посадити у травні, щоб отримати небувалий врожай

Вам буде цікаво дізнатися які рослини категорично не можна підживлювати дріжджами, інакше можна їх вбити