Для того щоб зберегти лікарські препарати вдома, слід краще зберігати лікарські засоби і якою, як правило, повинна бути оптимальна температура.

Ліки в аптечці повинні зберігатися за певних умов, щоб препарат не зіпсувався раніше часу і зберіг всі свої лікувальні властивості.

Таблетки пігулки

Недотримання правил може зменшити їх ефективність і навіть спровокувати зміну їх властивостей, викликавши алергію чи отруєння.

Перед тим, як залишати таблетки на зберігання, уважно прочитайте інструкцію, щоб дізнатися про особливі умови для зберігання того чи іншого медичного препарату. Якщо в інструкції із застосування рекомендується зберігати ліки при кімнатній температурі або температура не вказана, це означає, що для препарату оптимальна температура від +15 до +25 градусів.

Популярні новини зараз

Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни

Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках

Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше

Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги

Показати ще

Медпрепарати. Фото: Youtube

Загалом ліки повинні знаходитися в сухому, прохолодному і захищеному від сонячних променів місці, а також подалі від будь-яких приладів, що нагріваються.

Якщо вказано, що місце зберігання повинно бути прохолодним, намагайтеся, щоб препарат був там, де не нагріється вище 15 градусів. У темному місці означає, що потрібно тримати ліки у захищеному від сонячного світла місці. Якщо в інструкції пишуть сухе місце зберігання, вологість під час тривалого зберігання не повинна перевищувати 60%.

Нагадаємо, як уберегти себе від спеки на вулиці: поради для сонячних днів.

Раніше ми повідомляли, що більше не доведеться бігати до відділу господарських товарів щодня: як очистити губки для посуду за лічені хвилини.