У мережі виникло ціле обговорення через несправедливу пенсію для вчителів. Виявилося, що вчителька, яка має 47 років стажу може отримувати пенсію лише 3 тисячі гривень.
Натомість суддя Конституційного суду, який має всього 10 років стажу отримує значно більше. Він має довічне грошове утримання у розмірі 226 тисяч гривень в місяць. Така інформація викликала не аби який резонанс серед українців і вони прийнялися висловлювати свою думку.

Скріншот допису у фейсбук

"А кому ж вчити цих хамів, звичайно вчителям", "Це - злочин, знищення нації", "Хамство, це слабо сказано просяться нецензурні слова .....", "Це більше схоже вже на феодальний лад, якщо не рабовласницький ", - вважають українці.

Деякі українці зазначили, що таке свавілля відбувається через те, що громадськість ніяк не реагує на подібне.

"Народ спить тому і безправ'я "," Як далекі від народу ці вершителі доль ... "," Народ тиснуть тарифами, цінами, податками (більше не знають як поповнювати бюджет), судді безчинствують ....", " Хто керує той для себе й складає закони "," Це точно, Знущання і злодійство ", - зазначили українці.

Скріншот коментарів

Скріншот коментарів

Популярні новини зараз

Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день"

Деяких українців можуть звільнити від мобілізації: названо категорії

Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну"

Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії

Показати ще
Нагадаємо, раніше Олексій Резніков заявив, що міністри повинні отримувати не менше 100 тисяч на місяць: "це не такі і божевільні гроші"

Як повідомляє портал "Знай" допомога прийде не всім: хто з українців може залишитися без субсидії

Також "Знай" писав, що автоматичне списання боргів за ЖКП: українці ризикують залишитися без частини пенсій, зарплат і навіть стипендій