Багато українців, купуючи побутові прилади та самостійно встановлюючи їх у себе вдома, ризикують нарватися на чималі штрафи. Звичайно, за встановлення холодильника чи пральної машини покарання не буде, але встановлення газових плит чи варильних поверхонь потребує виключно кваліфікованого підходу. Про це пише портал Стіна.

Бувають випадки, коли після придбання газової плити їх власники вдаються до послуг так званих "майстрів на всі руки" або встановлюють прилад самостійно. Це робити категорично заборонено, оскільки всі роботи має виконувати лише працівник оператора газорозподільних мереж, інакше можна отримати чималий штраф.

Ця ж вимога стосується будь-якого газового обладнання в будинку чи квартирі. Такі прилади мають бути встановлені легально. Крім того, саме газовики повинні здійснювати регулярну перевірку як самого приладу, так і з'єднань, а також газопроводу щодо витоку газу.

Щоб викликати справді сертифікованого газового майстра, достатньо звернутися до центру обслуговування клієнтів вашого оператора ГРМ.

Вартість такої послуги для споживачів варіюється в залежності від регіону та оператора ГРМ і включає такі фактори, як відстань до об'єкта, вартість годинників роботи майстрів, транспортні послуги тощо.

Популярні новини зараз

Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів

Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають

Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни

Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги

Показати ще

Для того, щоб кваліфікований майстер здійснив встановлення та перевірку газової плити або варильної поверхні, необхідно заздалегідь сплатити послугу та надати газовикам рахунок про оплату. Послуги з встановлення приладу будуть надані протягом 10 робочих днів з моменту оплати. Майстер повинен узгодити точні день та час із клієнтом.