Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які за це літо вже встигли попрацювати на дачі чи на городі, є дуже цікава та корисна інформація. Усі хочуть отримати добрий урожай капусти. Важливо розуміти, що вчасне правильне підживлення допоможе добитися бажаного результату.

Качани капусти починають формуватися у середині липня. Але качан може і не зав'язатися — це свідчить про брак елементів. У цьому випадку капусті потрібно допомогти - просто внесіть ефективне підживлення, що сприяє активному зростанню овочів.

Про те, як приготувати хороше підживлення, розповів один із українських блогерів-дачників, який часто ділиться корисними порадами.

поле, капуста

Розчин із йоду

Розчин із йоду допомагає качанам капусти зав'язатися та прискорить зростання овочів. Для його приготування в 10 л води розведіть 40 крапель йоду (неповна чайна ложка) і все ретельно перемішайте. Внесіть один літр розчину під кожен кущ капусти.

Популярні новини зараз

Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

За сезон потрібно зробити чотири такі підживлення з інтервалів у три тижні. Першу потрібно зробити на початку формування перших листочків.

Добриво для капусти, скріншот: YouTube

Підживлення із золи

Вже в липні та серпні капуста потребує золи, яка містить багато фосфору та калію – вона допомагає качанам наливатися. У 10 літрах води розведіть 2 літри золи, ретельно перемішайте і дайте настоятися протягом доби.

Розведіть один літр настою в 10 літрах води та полийте кущі капусти. Перед внесенням підживлення потрібно здійснити полив ґрунту.

Нагадаємо, коли страх паралізує: ефективний метод, який допоможе заспокоїтись за кілька хвилин.

Раніше повідомлялося, як почистити матрац будинку, щоб вилучити алергени: кілька секретів від "профі".

Також, суха шкіра, поганий імунітет та головний біль: українців попередили про небезпеку у будинках.