Люди часто шукають найефективніші способи вгамувати спрагу, особливо в період такого спекотного літа, і одним із популярних методів є вживання крижаної води. Однак чи справді це корисно для нашого організму і чи не є небезпечним?
Насамперед, слід зазначити, що адекватне споживання рідини є надзвичайно важливим для підтримки здоров'я людини, незалежно від його віку. Про це повідомляє дієтолог Олег Швець у соціальній мережі Facebook.
Експерти рекомендують чоловікам віком від 19 років вживати близько 3,7 літра рідини на добу, а жінкам – 2,7 літри. При цьому наголошується, що близько двох третин цього обсягу має становити чиста природна вода.
Однак коли йдеться про температуру води, думки фахівців розходяться.
Тарифи вдарять з новою силою з 1 травня: що суттєво дорожчає
Мобілізують обмежено придатних та чоловіків за 50: куди направлять
Більше не вимагатимуть військово-обліковий документ: деяким чоловікам значно спростили життя
Українкам дозволили перейти на пенсії своїх чоловіків: названо дві важливі умови
Існує думка, що споживання крижаної води може негативно впливати на здоров'я. Деякі експерти стверджують, що холодна вода може порушувати роботу шлунково-кишкового тракту, ускладнюючи процес травлення. Крім того, є припущення, що організму доводиться витрачати додаткову енергію для підтримки нормальної температури тіла після вживання холодної води.
Ще наукові дослідження виявили зв'язок між споживанням крижаної води та нападами мігрені, а також іншими порушеннями, які можуть негативно впливати на процес травлення.
Китайська медицина теж заявляє про те, що вживання холодної води разом із гарячою їжею може призводити до дисбалансу в організмі. Натомість вони рекомендують запивати їжу теплою водою або чаєм.
Нагадаємо, спека не завадить: як заснути навіть у найспекотніші ночі
Як повідомляв "Знай.ua", можна отруїтися і навіть померти: що буде з організмом, якщо пити занадто багато звичайної води
Знай.ua писав, коли страх паралізує: ефективний метод, який допоможе заспокоїтися за кілька хвилин