Вчені провели дослідження, яке показало, що у людей, які п'ють алкоголь малими дозами, ризик негативних наслідків серцево-судинних хвороб нижчий, ніж у тих, хто не п'є.
Вчені зібрали відомості про 48 тисяч людей, які страждають на серцево-судинні захворювання та зіставили кількість вживаних алкоголем з ризиком інфаркту, інсульту та смерті протягом 20 років.
Нове дослідження впливу алкоголю
Проведені дослідження показали, що у людей, які вживали по 6 – 8 грамів чистого спирту на день, ризик повторного інфаркту чи інсульту був на 27% нижчим, ніж у тих, хто не пив зовсім.
Вживання 6 г на день було пов'язане зі зниженням цих ризиків на 50%.
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Максимальною дозою алкоголю, пов'язаною зі зниженням ризику серцево-судинних подій та смерті, було 15 грамів на день (еквівалент пляшки вина на тиждень).
[quote author=""]Наші дані свідчать, що людям із серцево-судинними захворюваннями може не знадобитися повністю відмовлятися від алкоголю, щоб запобігти інсульту, інфаркту або стенокардії. Але вони мають подумати про зниження дози. Оскільки вживання алкоголю пов'язане з ризиком розвитку інших хвороб, – сказав Ченгій Дінг, співавтор дослідження.
Матеріали характеру новин не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед ухваленням рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем та зверніться до фахівця.
Нагадаємо, що похмілля теж космічних масштабів? Французи винайшли горілку, настояну на справжньому метеориті.
Раніше ми повідомляли, що небезпека у склянці: які напої шкодять вашому тиску.